4 Mei Nationale Dodenherdenking   5 Mei Bevrijdingsdag           Opdat wij vergeven maar nimmer vergeten 
1st British Airborne Division - Red Devils
Overkoepelend orgaan.
1st Allied Airborne Army.
(Comd.)    Lt.Gen.Lewis H.Brereton
(Deputy)    Lt.Gen.Frederick A.M.Browning

Legerkorps niveau.
1st British Airborne Corps.
Lt.Gen.Frederick A.M.Browning    (Dep.Com.1st AAA)
Brigadier Gordon Walch              (C.O.S.)

Divisie niveau.
1st British Airborne Division "Red Devils".
Major-General Robert E.Urquhart
Aide: Captain G.C.Roberts

Brigade niveau.
1st Parachute Brigade      Brigadier Gerald W.Lathbury
4th Parachute Brigade      Brigadier John W.Hackett
1st Airlanding Brigade      Brigadier Philips H.Hicks

Bataljon niveau & Overige brigade eenheden.
(1st Parachute Brigade)
1st Parachute Battalion       Lt.Col.David Dobie
2nd Parachute Battalion      Lt.Col.John Frost
3rd Parachute Battalion      Lt.Col.John Fitch

1st Airlanding Anti-Tank Battery                   Major W.F.Arnold
1st Parachute Squadron Royal Engineers      Major D.C.Murray
16th Parachute Field Ambulance R.A.M.C.     Lt.Col. E.Townsend

(4th Parachute Brigade)
156th Parachute Battalion    Lt.Col.Sir Richard de Voeux
11th Parachute Battalion      Lt.Col.George H.Lea
10th Parachute Battalion      Lt.Col.Kenneth B.I.Smyth

2nd (Oban) Airlanding Anti-Tank Battery       Major A.F. Haynes
4th Parachute Squadron Royal Engineers      Major A.J.M. Perkins
133rd Parachute Field Ambulance R.A.M.C.    Lt.Col. W.C. Alford

(1st Airlanding Brigade)
1st Battalion The Border Regiment
Lt.Col. Thomas Hadden

2nd Battalion South Staffords
Lt.Col. W.D.H. McCardie

7th Battalion The King's Own Scottish Borderers
Lt.Col. Robert Payton-Reid

181st Airlanding Field Ambulance R.A.M.C.
Lt.Col. A.T. Marrable

Overige divisie eenheden.
1st Airborne Reconnaissance Squadron
Major C.F.G. Gough

21st Independent Parachute Company (Pathfinders)
Major B.A. Wilson

1st Airlanding Light Regiment Royal Artillery
Lt.Col. W.F.K.(Sheriff)Thompson

1st Forward (Airborne) Observation Unit Royal Artillery
Major D.R. Wight Boycott

1st Airborne Divisional Signals                                   Lt.Col. T.C.V. Stephenson
9th (Airborne) Field Company Royal Engineers      Major J.C. Winchester
1st (Airborne) Divisional Field Park R.A.O.C.           Major C.C. Chidgey

261st (Airborne) Field Park Company Royal Engineers
Lieutenant W.H. Skinner

89th (Parachute) Field Security Section, Intelligence Corps
Captain J.E. Killick

250th (Airborne) Light Composite Company R.A.S.C.
Commanding Officer Unknown

1st (Airborne) Divisional Provost Company, C.M.P.
Captain W.B. Gray

1st (Airborne) Divisional Workshops, R.E.M.E.
Commanding Officer Unknown


Eenheden toegevoegd aan de divisie.
The Glider Pilot Regiment No.1 Wing      Lt.Col. I.A. Murray
The Glider Pilot Regiment No.2 Wing      Lt.Col. J.W. Place

Dutch Liaison Mission
12 man sterk voornamelijk afkomstig van No.2(Dutch) Troop en No.10 Commando

6080 en 6341 Light Warning Units R.A.F.
Public Relations Team
US Air Support Signals Teams
GHQ Signal Liaison Regiment Detachment (Phantom)
'Jedburgh' Team